Porcelánové talíře

Porcelánové talíře vyrábíme z jemného a křehkého materiálu známého jako porcelán, který je oblíbený nejen pro svůj elegantní vzhled a vysokou kvalitu. Tyto originální talíře vyrábíme z pečlivě vybrané směsi jílu, kaolinu a křemičitého písku, který je vypalován při vysokých teplotách. Výsledkem je hladký a lesklý povrch, který je charakteristický pro porcelánové talíře.

Porcelánové talířky by se měli stát základním stavebním kamenem jakékoli výzdoby stolu. Elegantní a zároveň rafinované. Naše talíře se mohou pyšnit bohatými detaily a sofistikovanými vzory, díky kterým uděláte dojem nejen na své hosty. V porovnání s keramickými talíři se porcelánové talíře mohou pyšnit jemnějšími, hladšími liniemi a vysokou odolností proti poškrábání a oděru.

Talíře z porcelánu jsou vhodné pro formální i neformální příležitosti, jako jsou slavnostní večeře, svatby, oslavy nebo při rodinných setkáních. Jejich jemný vzhled a lesklý povrch dodají šmrnc každému stolu. Některé naše porcelánové talíře zdobíme ručně malovanými folklorními vzory, což přidává na jejich estetickém vzhledu a hodnotě.