Brože

V nabídce našeho e-shopu najdete brože, které lze připnout na oblíbené šaty, vzdušnou halenku nebo kabát. Naše ručně vyráběné brože se stanou jedinečným doplňkem, který dodá šmrnc každé milovnici dobrého vkusu. Vybírat můžete z ozdobných broží ve tvaru srdce, různých origami zvířátek nebo například jedinečných makronek.

Kategorie

Téměř každá naše brož má zapínání vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, které je díky svému hypoalergennímu složení vhodné i pro alergiky. Další výhodou nerezové oceli je odolnost proti korozi i proti působení slané a sladké vody. Tento materiál rovněž nemění barvu a nereaguje s kůží, je proto velice nadčasový a v kombinaci s naším porcelánem vydrží velice dlouho.

Brož z naší kolekce se stane nejen krásným šperkem, ale také doplňkem, který zvýrazní váš charakter. Každý kus přinese jemnou eleganci a výjimečnou kvalitu. Navíc nabízíme možnost pořídit si brož na míru. Stačí mít konkrétní představu a my se už postaráme o zbytek. Kontaktujte nás a vytvoříme vám brož, která vám přinese mnoho radosti a potěšení.