Náhrdelníky

V nabídce našich porcelánových šperků se nachází originální ručně vyráběné náhrdelníky. Takový náhrdelník zaručeně okouzlí každou milovnici moderního designu. Mezi oblíbené náhrdelníky z dílny Stehlikdesign můžeme zařadit také náhrdelníky makronky, které jsou inspirované slavnými francouzkými pochoutkami.


Kategorie

Nejznámější kategorii však tvoří náhrdelníky srdce. Tyto šperky zahřejí srdce každé milovnice dobrého vkusu. Kromě náhrdelníků ve tvaru srdce zde můžete najít i jednu speciální řadu šperků. Tyto originální náhrdelníky jsou vyrobeny z malých trubiček trychtýřovitého tvaru, jež mohou být i pozlaceny a nazývají se Tubes long.

Většina našich originálních náhrdelníků má zapínání vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, které je díky svému hypoalergennímu složení vhodné nejen pro alergiky. Další velkou výhodou nerezu je odolnost proti korozi i proti působení slané a sladké vody. Tento materiál navíc také nemění barvu a nereaguje s kůží a je proto velice nadčasový. V kombinaci s naším porcelánem vydrží tyto náhrdelníky po velice dlouhou dobu.